در داناک مال ما همواره تلاش‌مان بر آن است که راحتی و کیفیت را برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم از این رو داناک مال این خدمت را برای شما فراهم کرده که در صورت نیازتان قهوه دان مورد نظرتان را با درجه آسیاب مورد نیاز شما و متناسب با دم ابزار مورده استفادتان آسیاب کنیم. این امر کاملا بدون هیچ هزینه ای انجام می شود. موارد زیر به منظور آسیاب قهوه توسط شما طی می گردد.

مراحل درخواست آسیاب قهوه

مرحله ۱

شما می توانید از بین تمامی محصولات قهوه دان موجود در سایت، قهوه مورد نظر خود را پیدا کنید. داناک مال با در نظر گرفتن سلیقه افراد مختلف، تنوع زیادی از دان های مرغوب را برای کاربران فراهم کرده است.

انتخاب دان قهوه

مرحله ۲

شما می توانید با توجه به نیاز خود از بین گزینه هایی که در صفحه هر محصول دان قهوه وجود دارد انتخاب کنید. ما دان مورد نظر شما را متناسب با نیاز شما آسیاب می کنیم. متخصصان ما با بهره گیری از جدیدترین ابزارهای موجود و دانش کافی اقدام به آسیاب می کنند.

مرحله ۳

شما تنها هزینه‌ی دان مورد نظر خود را پرداخت می کنید. ما برای آسیاب از شما هیچ مبلغ اضافه‌ای دریافت نمی کنیم. بسته به روش ارسال انتخاب شده توسط شما، در کمترین زمان ممکن قهوه آسیاب شده خود را تحویل می گیرد. نوش جان!